Проведено збори заінтересованих сторін щодо утворення басейнової ради річки Прип’ять

26 жовтня 2018 року у м. Новоград-Волинський, Житомирська область, відбулися збори зацікавлених сторін для утворення басейнової ради річки Прип’ять. В склад басейнової ради увійшли водокористувачі, науковці, представники органів виконавчої влади, громадських організацій, що здійснюють свою діяльність в межах річкового басейну Прип’яті, а саме з Житомирщини, Рівненщини, Волині, Київщини, Львівщини, Тернопільщини та Хмельниччини.

В ході роботи було сформовано склад басейнової ради річки Прип’ять, обрано голову басейнової ради та його заступника, ними стали відповідно заступник Голови Житомирської облдержадміністрації Ясюнецький Олексій Олексійович та начальник БУВР р.Прип’ять Азима Василь Іванович. Було утворено Секретаріат з представників 7 областей, очолив секретаріат Юрій Серилко – заступник Голови правління КП “Житомирводпроект”. Від  Рівненської області до секретаріату  увійшов кандидат технічних наук, доцент кафедри водогосподарського будівництва та експлуатації гідромеліоративних систем НУВГП  Герасімов Євгеній Генріхович.

Також було ухвалено проект Положення про басейнову раду як основний документ, згідно з яким басейнова рада працюватиме наступні 5 років.