Вітання з ювілейем

2 квітня 2019 року в.о.начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області Даценко Віталій Васильович разом з начальником відділу водних об’єктів Фесенко Віталієм Вадимовичем та завідувачем сектором у Рівненській області Чумаком Андрійом Миколайовичем привітали провідного інженера водних ресурсів відділу водних об’єктів Шелепенко Ольгу Тарасівну з 50-річчям, нагородили почесною грамотою Регіонального офісу та вручили подарунки від профспілкової організації .

ОльгоТарасівно, свій ювілей ви зустрічаєте в розквіті творчих сил, збагачені життєвим досвідом. Сумлінною довгорічною працею, доброзичливими стосунками з колегами в нашому колективі ви заслужили глибоку повагу. Нехай ваша життєва дорога в’ється по висхідній, нагороджує здоров’ям, щастям, радістю та всіма земними благами.
Прийміть від усьго коллективу Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області щирі вітання і найкращі побажання міцного здоров’я на довгі роки, великого людського щастя, добра, благополуччя, щасливого довголіття.