Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень (період з 17 по 24 вересня 2019 року)

1.

Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня спостерігалася хмарна погода з проясненнями, на всій території  області пройшли короткочасні  дощі.У південній та центральній частині області спостерігався туман з мінімальною видимістю 500-700 м. На півдні випало 2,6 мм опадів, в центральній частині –5,1 мм опадів, на півночі – 6,1 мм опадів.

Вітер змінних напрямків від 7 до 21  м/с.

Температура вночі була -1 морозу до 120С тепла, вдень 11-210С тепла.

Середньодобова:  +110С тепла.

На річках області спостерігається : на  р.Стир (г/п Млинок) – залишається сталим; на р.Горинь (г/п Дубровиця) збільшення рівня на 3 см; на  р.Случ (г/п Сарни) – зменшення рівня на 1 см. Всі річки знаходяться в берегах.

2.

Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація

3.

Робота водогосподарського комплексу

Режим діяльності – експлуатаційний, гідрологічна ситуація контролюється службами регіонального офісу, контроль за станом водних об`єктів, гідротехнічних споруд, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об`єктах і прилеглих територіях.

3.1

 Робота насосних станцій (об’єми перекаченої чи поданої води), каналів та ГТС

Протягом тижня  на меліоративних  системах  області  періодично працювало 2-4 насосних станцій у Володимирецькому, Дубенському та Зарічненському районах, було перекачено 0,50 млн.м3 води. Водовідведення з інших меліоративних систем здійснювалось самотічно через мережу відкритих каналів.

 

3.2

Режим роботи ГЕС на водосховищах

   Рівень води Хрінницького водосховища, яке розташоване на р.Стир  у верхньому б’єфі зменшився на 8 см і становить – 187,25м БС, у нижньому б’єфі зменшився на 2 см становить–182,67 м БС.

   Рівень води Млинівського водосховища, яке розташоване на р.Іква у верхньому б’єфі збільшився на 15 см і становить – 189,69 м БС, у нижньому б’єфі зменшився на 5 см і становить –182,58 м БС.

   Режим роботи водосховищ – експлуатаційний, відмітки рівня води на всіх водосховищах Рівненської області не перевищують рівень ФПР. Дані про наповнення водосховищ наведені а таблиці.

4.

Пропуск повені і паводків:

(введені ступені протипаводкового захисту)

5.

Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації

 

Надзвичайних ситуацій на водогосподарських об`єктах області не відбувалось.