Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень (період з 17 по 24 грудня 2019 року)

1.

Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня спостерігалася хмарна погода з проясненнями, на всій території  області пройшли слабкі дощі, спостерігався туман з мінімальною видимістю 200-500 метрів. На півдні випало 8,2 мм опадів, в центральній частині –7,7 мм опадів, на півночі – 6,5 мм опадів.

Вітер змінних напрямків від 4 до 15 м/с.

Температура вночі була від -30С морозу до +70С тепла, вдень від 00С  до +140С тепла. Середньодобова:  +70С тепла.

На річках області спостерігається по рівням : на  р.Стир (г/п Млинок) – зменшився на 2 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) збільшився на 1 см; на  р.Случ (г/п Сарни) – збільшення на 1 см. Всі річки знаходяться в берегах.

2.

Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація

3.

Робота водогосподарського комплексу

Режим діяльності – експлуатаційний, гідрологічна ситуація контролюється службами регіонального офісу, контроль за станом водних об`єктів, гідротехнічних споруд, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об`єктах і прилеглих територіях.

3.1

 Робота насосних станцій (об’єми перекаченої чи поданої води), каналів та ГТС

Протягом тижня  на меліоративних  системах  області  періодично працювало 4-20 насосних станцій у Володимирецькому та Зарічненському районах, було перекачено 3,06 млн.м3 води. Водовідведення з інших меліоративних систем здійснювалось самотічно через мережу відкритих каналів.

 

3.2

Режим роботи ГЕС на водосховищах

   Рівень води Хрінницького водосховища, яке розташоване на р.Стир  у верхньому б’єфі збільшився на 5 см і становить – 187,27 м БС, у нижньому б’єфі не змінився та становить–182,68 см БС.

   Рівень води Млинівського водосховища, яке розташоване на р.Іква у верхньому б’єфі зменшився на 1 см і становить – 189,64 м БС, у нижньому б’єфі не змінився і становить –182,60 м БС.

   Режим роботи водосховищ – експлуатаційний, відмітки рівня води на всіх водосховищах Рівненської області не перевищують рівень ФПР. Дані про наповнення водосховищ наведені в таблиці.

4.

Пропуск повені і паводків:

(введені ступені протипаводкового захисту)

5.

Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації

 

Надзвичайних ситуацій на водогосподарських об`єктах області не відбувалось.